e-ticaret

İnsan

İlk start’tan itibaren vurguladığım,

Tedarikçilerle “kırmızı” ilişkiler kurulmalı. Onların varlığı hep gerekli ve sorunsuz destek için, sorunsuz desteklenmeli. Hiç değişemeyecek en onurlu ticari kuralların temelleri atılacağı ilk halka.

Müşterilerle “kırmızı” ilişkiler .Onların varlığı devamın, hedeflerin, temennilerin 2.halkası.

Çalışanlarla “kırmızı” ilişkiler. Çalıştıkları firmayı sevgiyle taşımaları sağlanmalı, değer vermeleri, desteklenmeleri, destekleri hiç eksilmemeli.

Girişimlerde, başlangıçlarda, önce insani değerleri anlatıyoruz. Sistemselleşmelerin önümüze geçtiği ortamda, müşterilerin birer “insan”
Tedarikçilerin birer “insan” olduğunu anlatıyoruz. “Sevgi” ve “Saygı” yı temele oturtmanız gerektiğini ve tüm topraklarda en geçerli değer olduğunu anlatıyoruz.

Web sitenizi, pazaryerleri, sosyal medya pazarlamalarında bu değerlerin etkisini, geçerliliğini, soğuk satıştaki sıcak noktaları öğretiyor ve farklılaştırıyoruz.

Osman, 1999’da 28.8K modemlerin olduğu günlerde e-ticaret serüvenine başlayarak, sektörün, pazarlama yönteminin doğuşu, gelişimi ve inovasyon dönemlerinin tümüne tamamiyle hakimdir.

Başarılı bir strateji uzmanı, pazarlamacı, 19 yılı aşkın tecrübesiyle, kurumsal ortamlardan işletmelere (girişimcilik), çapraz fonksiyonel ekipleri bir araya getiriyor. Perakende ve hizmet odaklı ortamlarda çok kanallı pazarlamayı ve mağazayı sürekli geliştirmeye yönelik deneyimli bir profesyonel. Özellikle çevrimiçi faaliyetler ve e-ticaret ile ilgili yeni iş modellerini tanımak için yetenekli.

Pazarlamanın, satışın ve teknolojinin manzaraları, işinizin bu çok önemli alanlarını yönetenlerin gereksinimleri ve sorumlulukları gibi her zaman gelişmektedir. Tüketici davranışlarında son 3-5 yılda tüm 30 yıldan daha fazla değişiklik oldu ve bu da işletme sahipleri ve yöneticilerin tutarlı ve anlamlı bir büyüme sağlamalarını zorlaştırdı.

Her şirketin aynı e-ticaret stratejisine ihtiyacı yoktur. Bu yüzden potansiyeliniz ve mevcut konseptinize göre özel stratejiler yaratıyoruz.

Anlamlı değişimin sadece iki şeyden, tutkudan ve amaçtan gelebileceğine inanıyoruz.
Sonucun ise farklı olmaktan!

Başlangıçta e-ticaret endüstrisine tutkuyla bağlıyor ve yolculuğun tadını çıkarmaya, güncel kalmaya ve markaların dijital piyasa hakimiyetine yönelik bir sonraki stratejik adım için ulaşmasına yardımcı olacak yeni yollar bulmaya devam ediyor.

Gereksiz ve sonuçsuz PPC – ücretli arama motoru ve seo harcamalarına, sosyal medya reklamlarına, çevrenizden duyacağınız/duyduğunuz tüm gereksiz maliyete yöneltecek duyulardan kaçının.

Müşteri beklentileri, arama motorlarının sizden ne istediği ve bunu gerçekten parasız istediği, uzun soluklu arama optimizasyonunu kendiniz yapacaksınız.

Tüm ilgili pazarlama, strateji, operasyonlar ve ürün yönetimi dahil olmak üzere eksiksiz bir e-ticaret yönetimi.

Sahnenin arkasındaki ekip oluşturma, İK ve e-ticaret planlaması.

 

E-Commerce | E-Ticaret PROJELER 

E-Ticaret’e başlayacak olanlara, start alırken neler yapılması gerektiğini anlatıyoruz.

İnsan değeri
Pazarlanacak ürün veya hizmet tespitine göre
Web site isim yönermeleri,
Markaya ve pazarlamaya göre site renk ayarları, psikolojik öneriler, insani beklentiler, etkilenmeler
Özel yazılım veya e-ticaret paket önerileri ve destek
Arka plan muhasebe entegrasyon önerileri
Depo, ofis, reklam, yönetim, alt birim ve üst birim varsa, koordine kurulumu, tavsiyeler
Fotoğraf çekim desteği, öneriler
Seo planlamaları ve PPC desteği
PPC harcama Dijital Dönüşüm desteği
Youtube video ve tanıtım önerileri

Profesyonel şirket/firmalara göremediklerini gösteriyoruz.
Stratejik verim planlaması
Tasarım
Markaya ve pazarlamaya göre site renk ayarları, psikolojik öneriler, insani beklentiler, etkilenmeler
Depo, ofis, reklam, yönetim, alt birim ve üst birim varsa, koordine kurulumu, tavsiyeler
Seo planlamaları ve PPC desteği
PPC harcama Dijital Dönüşüm desteği
Youtube video ve tanıtım önerileri

E-Commerce | E-Ticaret EĞİTİM 

Markaları çevrimiçi ortamda oluşturmak için web sitesi stratejisini, planlamayı ve program yürütmeyi yönlendirmek.

Arama motoru pazarlaması, arama motoru optimizasyonu, yerel arama, e-posta kampanyaları, sosyal medya, web mağazacılığı, özel içerik üretimi, bağlı kuruluş programları, görüntülü reklamcılık, mobil / metin, videolar dahil olmak üzere çevrimiçi pazarlama faaliyetlerinin gözetim, yaratıcı yönü, zamanlaması ve yürütülmesi ve yeni medya / teknolojiler.

Stratejik hedeflere ulaşmak, site geliştirmelerini uygulamak ve satışları en üst düzeye çıkarmak için doğrudan Ürün, Fiyatlandırma, Müşteri Hizmetleri, BT ve diğer çapraz işlevli iş ortaklarıyla işbirliği yönetimi.

Önemli satış fırsatlarından yararlanmak için hedeflenen promosyonları geliştirmek, yürütmek ve ölçmek.

E-ticaret satışlarını ve karlılıklarını artırmak için yeni satış ve pazarlama girişimleri oluşturmak ve uygulamak.

E-ticaret ile ilgili web analitiğinin tüm yönlerini yönetin. Web analitiği araçları kullanarak site trafiği, dönüşüm oranları, satış, müşteri anketleri ve pazarlama gibi önemli metrikleri analiz edin ve ilgili üyeleri ekip üyeleri, yönetici liderler ve çapraz işlevli iş ortaklarına iletin.

Projeleri zaman çizelgelerine, bütçeye ve kaynaklara öncelik verin ve yönetin.

 

E-Commerce | E-Ticaret MARKA YÖNETİMİ

Markaları pazarlayan veya kendi markasını pazarlayacaklara strateji destekleri.

“Herkes” gibi markanın ürünlerini satacak olanlara, nasıl öne çıkılacağı, duruş sergileme, neden sizi tercih edileceği desteği. Pazarlama markası olmanın avantajları, yapılmaması gereken hatalar ve müşteri psikolojisini etkileme ve yönetme beceri eğitimleri.

“Kendi” markasını pazarlayacak olanlara, hem fiziki ortamda hem dijital pazarlamada, rakip firmalardan nasıl ayrılacağı, markanın değerini nasıl yöneteceği, konumlandırma ve değerlendirme desteği.

E-Commerce | E-Ticaret PAZARYERİ

E-ticaret alanında, kendi web sitenizin dışında, MarketPlace – Pazaryeri satışlarında destek veriyoruz.

Hangi pazaryeri ile nasıl çalışılacağı, ön plana çıkış, komisyon pazarlıkları ve değerlemeleri, entegrasyon süreçlerinin hatasız ve verimli işleyişi.
Pazarlama markanızın doğru yönetimi ve üst değere taşınma süreci. Rakip firmalardan ayrışma sürecinin yönetilmesi, müşteri beklentilerine uygun atraksiyonlar, kazancı arttırma ve maliyeti minimum seviyelere indirme süreçleri destekleri.

Gereksiz ve sonuç getirmeyecek arama motoru, seo harcamalarına girmeyin. Sosyal medya ve farklı duruşlar sergileyerek çok daha verim elde edebilirsiniz.

Arama motorlarında, Pazaryeri sonuçlarında üst sıralarda çıkma yöntemleri. Sıralama, filtreleme sonuçlarında üst sıralarda çıkma ve farklılık yaratma stratejileri.

Amazon, Hepsiburada ASIN, SKU, Barkod süreçleri, kategori, şablon kullanımı, admin menü varyasyonları

Gittigidiyor GTIN belirleme, entegrasyonlar ve tüm hareket aşamaları

N11 GTIN belirleme,entegrasyonlar ve tüm hareket aşamaları

Trendyol giriş destekleri entegrasyonlar ve tüm hareket aşamaları

EPTTAVM GTIN belirleme,entegrasyonlar ve tüm hareket aşamaları